Bal karnawałowy klas 0 - III PDF Drukuj Email

W piątek 27 stycznia 2012r., w ostatni dzień przed feriami, uczniowie klas 0 - III brali udział w przygotowanym specjalnie dla nich balu karnawałowym. Uczniowie wraz z rodzicami przygotowali na ten dzień przepiękne, kolorowe i bardzo pomysłowe stroje. Spośród bajkowych postaci w każdej klasie wyłoniono najpiękniej przebrane pary. Zostały one nagrodzone barwnymi kotylionami, pamiątkowymi dyplomami i słodyczami, a także pluszowymi maskotkami. Ponadto wybrano królową i króla balu. Królewska para otrzymała szarfy, korony, nagrody i słodkości. Uczestnicy balu zostali poczęstowani lizakami, cukierkami oraz owocowymi napojami. Wszyscy bawili się doskonale. Rodzice, towarzyszący dzieciom na balu, musieli przyznać, że mimo szaleńczych tańców i stresów konkursowych ich pociechy nie chciały wracać do domu. O wystrój sali zadbały panie wychowawczynie z klas 0 -III wraz ze swoimi uczniami, do tańca pięknie przygrywali panowie  Artur Martyn i Arkadiusz Wilczewski a nad całością czuwała kierownik grupy wiekowej I - III pani Mariola Kroplewska. Szkoda, że kolejny taki bal odbędzie się dopiero za rok!