WYJĄTKOWY KONCERT!!! PDF Drukuj Email

W dniu urodzin Patrona Szkoły 18 maja 2012r. w gościnnych murach naszej szkoły odbył się koncert, jakiego  w naszej placówce jeszcze nie było!

Przybył do nas światowej sławy tenor Wojciech Wentura - pasjonat i niestrudzony popularyzator muzyki operowej. Autor i inicjator wielu projektów operowych. Akompaniowali mu na pianinie  pani

Monika Cichocka i na skrzypcach pan Jarosław Wilkołoski.

Nasi uczniowie mieli okazję wysłuchać wielu wspaniałych,  znanych włoskich arii operowych m.in.  Santa Lucia, O sole mio, Wróć do Sorento. Piękne utwory instrumentalne na skrzypce i fortepian zaprezentowali towarzyszący artyście wirtuozi.

Koncert zakończył się  burzliwą owacją.

Artyści zostali poproszeni o "bisy". Wykonali  je wspólnie

z uczniami i zaproszonymi gośćmi.

Spotkanie z tenorem  Wojciechem Wenturą to nie tylko

cudowna muzyka,  ale doskonale wyreżyserowany

spektakl muzyczny.

Cieszymy się, że nasza młodzież z uwagą i zainteresowaniem wysłuchała koncertu. Podziękowania kierujemy do głównych organizatorów państwa Alicji i Macieja Rezmer oraz ks. proboszcza

Ryszarda Konefała, pana Andrzeja Zawadzkiego -  ITC, pana Mariusza Nierzwickiego - Feniks, pana Sebastiana Wałdocha.

Piękną dekorację wykonały panie Alicja Burczyk, Janina Niedzielska, Mirella Sokołowska i panowie  Grzegorz Lamek, Andrzej Szulc.