NASI WZOROWI! PDF Drukuj Email

Uczniowie wzorowi z klas I – III

 

KLASA Ia

Nikodem Bielawski

Kinga Grandzicka

Klaudia Heksel

Zuzanna Kopiszka

Oskar Kudelski

Julia Lewandowska

Angelo Prensena

Michał Różański

Amelia Starościk

Maksymilian Wojciechowski

Julia Wołowczyk

 

 

KLASA Ib

Oliwia Buchholc

Blanka Gębka

Michał Kamiński

Ramona Knitter

Ksawery Masa

Szymon Mikołajewski

Jagoda Stawiak

 

KLASA I – filia Bączek

Milena Rogalewska

Maciej Pałasz

Nadia Donajska

 

KLASA IIa

Maja Bławat

Paweł Bolduan

Julia Breska

Maria Muńska

Agata Singer

Magdalena Stec

Dominika Ziegert

 

 

KLASA IIb

Zofia Dysarz

Zofia Filan

Dorota Kolberg

Gracjan Kreft

Nikola Stolc

Kacper Burczyk

 

 

KLASA IIc

Nadia Bławat

Fabian Brzeski

Eryk Grabowski

Paulina Kaiser

Weronika Niemykin

Kinga Świeczkowska

 

 

 

KLASA IIIa

Aleksandra Bogdanowicz

Nikola Bukowska

Nikola Leszka

Amelia Magiera

Michał Makowski

Jakub Szlagowski

Oliwia Urmańska

 

 

KLASA IIIb

Maria Pałubicka

Weronika Krynicka

Magdalena Sąsiadek

Julia Derra

Blanka Borowicka

Nadia Muller

Julia Łangowska

Oskar Sojk

Zofia Tebecio

 

KLASA IIIc

Klara Brzoskowska

Martyna Gołąbek

Zofia Gradulewska

Dawid Karassek

Nadia Miksza

Zuzanna Pokorska

Oliwia Zielke

 

KLASA IIId

Igor Fryźlewicz

Julia Gdaniec

Jan Glich

Zofia Korpecka

Jeremiasz Redzimski

Tamara Sulewska

Amelia Szmukała

Julia Tomczak

Oliwia Went

 

KLASA IIIe

Hubert Brzeziński

Nikola Dejniak

Jakub Domarus

Sara Gleba

Zofia Kudelska

Marcel Kudelski

Zuzanna Rzeska

Anna Walenciak

Patrycja Went

 

KLASA IIIf

Matylda Mech

Miranda Nowak

Zofia Urban

 

 

 

KLASA IIIg

Oliwia Dam

Klaudia Skwiot

Wiktoria Stolc

 

 

KLASA III – filia Bączek

Fabian Bassara

Amelia Ostrowska

Anna Stopa

 

 

Uczniowie wzorowi z klas IV – VII

(średnia co najmniej 4,75

i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie)

 

KLASA IVa

Anna Wojciechowska 6,0

Marta Wojciechowska 5,5

David Szreder 5,5

Filip Zalewski 5,4

Xawier Szarmach 5,3

Igor Latoszewski 5,2

Kornelia Hendrich 5,1

Anna Kwiatkowska 5,0

Małgorzata Przytarska 4,9

Michał Łangowski 4,9

Klaudia Zaturska 4,8

 

KLASA IVb

Julia Neumann 5,8

Zuzanna Piekarz 5,3

Wiktoria Szulist 5,3

Izabela Lerke 4,9

Liwia Załęska 4,9

Wiktoria Filan 4,8

 

KLASA IVc

Natalia Buchholc 5,6

Michał Gałązka 5,6

Oliwia Kruszyńska 5,0

Maciej Lerke 5,0

Martyna Selonka 5,0

Piotr Bollin 5,0

Michał Went 4,8

Maksymilian Kosznik 4,8

Weronika Arlukiewicz 4,8

 

KLASA IVd

Antoni Breska 5,5

Magdalena Stolc 5,5

Filip Okuniewski 5,4

Weronika Stolc 5,4

Michał Stolc 5,2

Kinga Chmielecka 5,0

Tomasz Dering 5,0

Wiktoria Dajda 4,9

Aurelia Muller 4,8

Marceli Wyziński 4,8

Karol Jereczek 4,8

KLASA Va

Wanesa Pawłowska 5,9

Paulina Gnutek 5,7

Julia Czaplewska 5,5

Agata Czaplewska 5,1

Błażej Gdaniec 5,0

Joachim Marszałek 5,0

Adam Czaplewski 4,9

Kinga Ciecholińska 4,8

 

KLASA Vb

Marta Młyńska 5,7

Dawid Ludka 5,4

Eliza Bielecka 5,3

Weronika Buchholc 5,3

Zuzanna Lamek 5,3

Wiktoria Kropidłowska 5,2

Magdalena Kobus 5,0

Julia Ksepka 4,8

Norbert Pałubicki 4,8

 

 

KLASA Vc

Marcel Bielawski 5,1

Jacob von Wysocki 5,0

Julia Grabowska 4,8

Milena Baran 4,8

Marie von Wysocki 4,8

Paulina Kowalke 4,8

KLASA Vd

Dominika Choińska 5,4

Marta Wielgosz 5,3

Jakub Bąk 5,3

Michalina Szalewska 5,3

Zofia Kotlewska 5,2

Anna Butowska 5,1

 

KLASA VIa

Konrad Brzeziński 5,1

Oliwia Darsznik 5,1

Joanna Litwin 4,8

 

 

KLASA VIb

Karol Guciński 5,3

Mateusz Stolc 5,1

Żaklina Szumała 5,1

Oliwia Wohlert 5,1

 

KLASA VIc

Julia Bławat 6,0

Martyna Koczy 5,8

Monika Gołąbek 5,5

Julia Fryźlewicz 5,3

Kacper Bielski 5,2

Wiktoria Prabucka 5,1

Adrianna Kujawa 4,8

 

KLASA VId

Weronika Cherek 5,8

Michał Paukszta 5,6

Oliwia Muller 5,4

Bartłomiej Osowicki 5,2

Kacper Piekarz 5,2

Maciej Kiedrowski 4,8

 

KLASA VIe

Matylda Muńska 5,6

Dominika Rzeska 5,4

Emilia Siekierzyńska 5,4

Piotr Niemczyk 4,9

Paulina Witrambowska 4,8

 

 

KLASA VIIa

Remigiusz Bąk 4,8

 

KLASA VIIb

Konrad Prabucki 5,5

Julia Szczodrowska 5,3

 

KLASA VIIc

Wiktoria Pysznik 5,5

Zuzanna Okuniewska 5,3

Anna Kalkowska 5,2

Dominik Cymanowski 5,1

Marcelina Odia 5,1

Małgorzata Maza 4,8


WSZYSTKIM  UCZNIOM   WZOROWYM 


ICH RODZICOM  I  NAUCZYCIELOM 


GRATULUJEMY!!!

 
Copyright © 2018 Joomla. Wszelkie prawa zastrzeżone.