SZLAKIEM jANA PAWŁA II - PATRONA SZKOŁY PDF Drukuj Email

W dniach 1-8 czerwca 2018r. odbyła się XXI wycieczka szkolna „Szlakiem Jana Pawła II – patrona szkoły.

Uczestniczyło w niej 49 uczniów z klas szóstych. Trasa wycieczki obejmowała miejsca szczególnie bliskie sercu Jana Pawła II. Uczniowie zwiedzili Częstochowę, Zakopane, Wadowice, Kraków.

Młodzież miała możliwość poznania pięknych zakątków naszego kraju, kultury                i obyczajów tam panujących, poznania gwary góralskiej, aktywnego wypoczynku w kontakcie z przyrodą.

Podczas wycieczki zwracano szczególną uwagę na bezpieczeństwo i kulturalne zachowanie uczniów w miejscach publicznych, takich jak muzea, kościoły, cmentarze, Wawel, Tatrzański Park Narodowy.

Nasi uczniowie wykazali się dyscypliną i kulturalną postawą. Wszyscy zadowoleni, zdrowi i pełni wrażeń wrócili do domów. Sądzimy, że dla niektórych osób była to wycieczka ich życia. Mamy nadzieję, że wrażenia z niej zachowają w pamięci na długi czas.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce opiekunów: p. Gabrieli Meier, Małgorzaty Gdaniec,

Mirelli Sokołowskiej i Andrzeja Szulca.

Brawo szóstoklasiści! Brawo rodzice!

Copyright © 2018 Joomla. Wszelkie prawa zastrzeżone.