NASI WZOROWI 2017/2018 PDF Drukuj Email

Uczniowie wzorowi z klas I – III

 

KLASA Ia

Nikodem Bielawski

Kinga Grandzicka

Klaudia Heksel

Zuzanna Kopiszka

Oskar Kudelski

Julia Lewandowska

Angelo Prensena

Michał Różański

Amelia Starościk

Maksymilian Wojciechowski

Szymon Stolc

Julia Wołowczyk

 

 

KLASA Ib

Oliwia Buchholc

Blanka Gębka

Michał Kamiński

Ramona Knitter

Ksawery Masa

Szymon Mikołajewski

Jagoda Stawiak

 

KLASA I – filia Bączek

Nadia Donajska

Maciej Pałasz

Milena Rogalewska

 

KLASA IIa

Maja Bławat

Paweł Bolduan

Maria Muńska

Isabella Prensena

Agata Singer

Jakub Kudelski

Magdalena Stec

 

 

 

KLASA IIb

Zofia Dysarz

Zofia Filan

Gracjan Kreft

Owen Pobłocki

Jergen Maidanets

 

 

KLASA IIc

Nadia Bławat

Fabian Brzeski

Jan Dziemiński

Dominika Jakusz

Paulina Kaiser

Kinga Świeczkowska

 

 

 

KLASA IIIa

Aleksandra Bogdanowicz

Nikola Bukowska

Nikola Leszka

Amelia Magiera

Michał Makowski

Jakub Szlagowski

Oliwia Urmańska

 

 

KLASA IIIb

Maria Pałubicka

Weronika Krynicka

Magdalena Sąsiadek

Julia Derra

Blanka Borowicka

Zofia Tebecio

Nadia Muller

Julia Łangowska

Oskar Sojk

Wojciech Drawski

 

 

KLASA IIIc

Klara Brzoskowska

Martyna Gołąbek

Zofia Gradulewska

Dawid Karassek

Jacek Muller

Magdalena Muszyńska

Zuzanna Pokorska

Nadia Miksza

Amelia Szczodrowska

Oliwia Zielke

 

KLASA IIId

Remigiusz Brzoskowski

Nadia Dajska

Igor Fryźlewicz

Jakub Gdaniec

Julia Gdaniec

Jan Glich

Zofia Korpecka

Kacper Michałek

Jeremiasz Redzimski

Tamara Sulewska

Amelia Szmukała

Mikołaj  Szulfer

Julia Tomczak

Oliwia Went

 

KLASA IIIe

Hubert Brzeziński

Nikola Dejniak

Sara Gleba

Jakub Domarus

Zofia Kudelska

Marcel Kudelski

Zuzanna Rzeska

Anna Walenciak

Patrycja Went

 

KLASA IIIf

Matylda Mech

Miranda Nowak

Julia Skuza

Zofia Urban

Luiza Wałdoch

 

 

KLASA IIIg

Oliwia Dam

Klaudia Skwiot

Wiktoria Stolc

Zuzanna Straszewska

 

 

KLASA III – filia Bączek

Anna Stopa

Fabian Bassara

Tymoteusz Komar

 

 

 

Uczniowie wzorowi z klas IV – VII

(średnia co najmniej 4,75 i

wzorowe lub bardzo dobre zachowanie)

 

 

KLASA IVa

Anna Wojciechowska 6,0

David Szreder 5,6

Xawier Szarmach 5,5

Marta Wojciechowska 5,5

Filip Zalewski 5,3

Igor Latoszewski 5,1

Kornelia Hendrich 5,0

Małgorzata Przytarska 5,0

Anna Kwiatkowska 4,9

Klaudia Zaturska 4,9

Michał Łangowski 4,8

 

 

KLASA IVb

Julia Neumann 5,8

Zuzanna Piekarz 5,6

Wiktoria Szulist 5,5

Izabela Lerke 5,1

Wiktoria Fergon 5,0

Sara Turzyńska 5,0

Liwia Załęska 4,8

Sandra Cichosz 4,8

 

KLASA IVc

Michał Gałązka 5,8

Natalia Buchholc 5,7

Oliwia Kruszyńska 5,3

Maciej Lerke 5,3

Martyna Selonka 5,3

 

Piotr Bollin 5,2

Michał Went 5,2

Maksymilian Kosznik 5,1

Dominika Dawicka 4,8

Wiktoria Muszyńska 4,8

 

KLASA IVd

Weronika Stolc 5,8

Magdalena Stolc 5,7

Antoni Breska 5,5

Filip Okuniewski 5,4

Michał Stolc 5,4

Kinga Chmielecka 5,2

Tomasz Dering 5,2

Wiktoria Dajda 5,1

Marceli Wyziński 5,0

Aurelia Muller 4,9

 

 

KLASA Va

Wanesa Pawłowska 6,0

Paulina Gnutek 5,8

Julia Czaplewska 5,4

Agata Czaplewska 5,2

Nadia Rogalewska 5,1

Kinga Ciecholińska 5,0

Błażej Gdaniec 5,0

Joachim Marszałek 5,0

 

 

 

KLASA Vb

Marta Młyńska 5,8

Dawid Ludka 5,6

Eliza Bielecka 5,5

Weronika Buchholc 5,4

Zuzanna Lamek 5,4

Magdalena Kobus 5,2

Wiktoria Kropidłowska 5,1

Norbert Pałubicki 4,9

Julia Ksepka 4,8

 

 

KLASA Vc

Jacob von Wysocki 5,2

Milena Baran 5,1

Marcel Bielawski 5,1

Julia Grabowska 5,1

Marcelina Paszylk 5,1

Paulina Kowalke 5,0

Marie von Wysocki 4,9

Szymon Ulatowski 4,8

 

 

KLASA Vd

Dominika Choińska 5,6

Michalina Szalewska 5,5

Anna Butowska 5,4

Jakub Bąk 5,3

Zofia Kotlewska 5,2

Marta Wielgosz 5,1

 

KLASA VIa

Konrad Brzeziński 5,2

Oliwia Darsznik 5,2

Marcin Przytarski 4,9

Joanna Litwin 4,9

Kacper Plata 4,8

Nikola Stalke 4,8

Wiktoria Grębska 4,8

 

 

KLASA VIb

Karol Guciński 5,5

Mateusz Stolc 5,3

Oliwia Wohlert 5,2

Żaklina Szumała 5,1

Patrycja Sikorska 4,8

 

 

KLASA VIc

Julia Bławat 6,0

Martyna Koczy 5,8

Monika Gołąbek 5,6

Adrianna Kujawa 5,3

Wiktoria Prabucka 5,3

Julia Fryźlewicz 5,2

Adrian Gnaciński 5,2

Kacper Bielski 5,0

Amelia Wyzińska 4,8

 

 

 

KLASA VId

Weronika Cherek 5,9

Michał Paukszta 5,7

Oliwia Muller 5,6

Bartłomiej Osowicki 5,3

Kacper Piekarz 5,3

Paweł Dzwonkowski 5,1

Paweł Kamm 4,9

Maciej Kiedrowski 4,9

 

 

KLASA VIe

Matylda Muńska 5,6

Dominika Rzeska 5,4

Emilia Siekierzyńska 5,4

Piotr Niemczyk 5,2

Marta Wolska 5,1

Olimpia Fiał 4,9

Eryk Cieszyński 4,8

 

 

 

KLASA VIIa

Remigiusz Bąk 5,4

Dagmara Młyńska 4,8

Małgorzata Olszewska 4,8

 

KLASA VIIb

Julia Szczodrowska 5,6

Konrad Prabucki 5,6

Patrycja Aszyk 5,0

 

KLASA VIIc

Dominik Cymanowski 5,4

Wiktoria Pysznik 5,4

Zuzanna Okuniewska 5,3

Marcelina Odia 5,2

Anna Kalkowska 5,1

Małgorzata Maza 5,1

Oliwia Donajska 5,1

Julia Baniewska 4,9

Oliwia Putkamer 4,8


GRATULUJEMY  UCZNIOM   WZOROWYM I  ICH RODZICOM!

 
Copyright © 2018 Joomla. Wszelkie prawa zastrzeżone.