"JEDYNKA" - KUŹNIĄ SPORTOWYCH TALENTÓW! PDF Drukuj Email

Ruch jest postrzegany jako jeden z przejawów aktywności człowieka, w którym uwidacznia się cała różnorodność jego osobowości. Od prostych ruchów behawioralnych aż po niezwykle złożone czynności ruchowe wybitnego sportowca. Ruch może służyć rozrywce własnej lub innych, ma podnosić poziom sprawności fizycznej, wpływać na osiągnięcie specjalizacji sportowej oraz emocji współzawodnictwa. Ruch jest podstawowym czynnikiem kształtującym sprawność fizyczną.

Cieszymy się z faktu, że nasza szkoła słynie z sukcesów sportowych i jest kuźnią „sportowych talentów”.

Spieszymy poinformować całą społeczność szkolną o kolejnych sukcesach naszych wychowanków!

W dniu dzisiejszym tj. 21 maja 2019r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu                                  w Indywidualnej Lekkoatletyce Dziewcząt i Chłopców – Igrzyska Młodzieży   w Starogardzie Gdańskim.

Mamy sukcesy!

I miejsce w biegu na 100 m i III miejsce w biegu na 300 zdobyła: Dorota Glazer z klasy 7a

I miejsce w skoku wzwyż wywalczyła Michalina Plumbaum z klasy 8c

I miejsce w biegu na 100 m zajął Jakub Stolz z klasy 8c

III miejsce w biegu na 2000 m zajął Bartosz Urban z klasy 8a.

Gratulacje dla zwycięzców, rodziców i nauczycieli: p. Ani Świeczkowskiej

i p. Andrzeja Szulca!

Zdobywców I miejsc czeka kolejny etap zawodów – wojewódzki.

Trzymamy kciuki!