NASI WZOROWI 2018/2019 PDF Drukuj Email

Uczniowie wzorowi z klas I – III

KLASA Ia

Martyna Kopiszka

Bartosz Lewandowski

Agata Młyńska

Natasza Młyńska

Michał Ossowicki

Julian Paukszta

Zuzanna Potulska

Malwina Pysznik

Karolina Swalińska

Oliwier Szarmach

Julia Szreder

Agata Urmańska

Marta Świeczkowska

Sara Zalewska

KLASA Ib

Igor Borzyszkowski

Julia Buchholc

Julia Hejła

Jeremiasz Kamiński

Julia Kaszewska

Lena Kiedrowska

Aleksandra Klamann

Weronika Kuklińska

Anna Spierewka

Małgorzata Straszewska

KLASA Ic

Marika Bohm

Jan Breska

Amalia Justa

Igor Muchowski

Tymoteusz Plutowski

Tymoteusz Sikorski

Franciszek Szulist

Julia Witkowska

Nadia Wohlert

KLASA I – filia Bączek

Mikołaj Seidel

KLASA IIa

Nikodem Bielawski

Kinga Grandzicka

Klaudia Heksel

Zuzanna Kopiszka

Oskar Kudelski

Nikola Langowska

Julia Lewandowska

Michał Różański

Wiktor Selonka

Amelia Starościk

Szymon Stolc

Maksymilian Wojciechowski

Julia Wołowczyk

KLASA IIb

Agata Buca

Oliwia Buchholc

Blanka Gębka

Oliwia Ginter

Ramona Knitter

Jagoda Stawiak

 

KLASA II – filia Bączek

Nadia Donajska

Maciej Pałasz

Milena Rogalewska

KLASA IIIa

Maja Bławat

Paweł Bolduan

Julia Breska

Igor Grabski

Jakub Kudelski

Maria Muńska

Agata Singer

Dominika Ziegert

KLASA IIIb

Zofia Dysarz

Zofia Filan

Dorota Kolberg

Owen Pobłocki

KLASA IIIc

Nadia Bławat

Fabian Brzeski

Dominika Jakusz

Paulina Kaiser

Kinga Świeczkowska

 

Uczniowie wzorowi z klas IV – VII

(średnia co najmniej 4,75 i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie)

 

KLASA IVa

Oliwia Urmańska     5,8

Aleksandra Bogdanowicz    5,5

Fabian Bassara   5,4

Jakub Szlagowski     5,3

Robert Szlagowski    5,2

Magdalena Sąsiadek 5,1

Julia Derra 4,9

 

KLASA IVb

Julia Skuza    5,6

Zofia Urban  5,5

Julia Okrój    5,3

Mikołaj Wojtan   5,3

Miranda Nowak   5,3

Seweryn Prabucki    5,2

Misza Wałaszewski   5,2

Kacper Rus   5,0

Luiza Maciąg 4,8

 

KLASA IVc

Nikola Dejniak   5,5

Zofia Kudelska   5,5

Hubert Brzeziński   5,4

Jakub Domarus   5,3

Sara Gleba     5,1

Marcel Kudelski   5,0

Patrycja Went   5,0

Oliwia Dam   4,9

Kacper Mołoń 4,8

Klaudia Skwiot 4,8

KLASA IVd

Jeremiasz Redzimski 5,8

Zuzanna Pokorska 5,7

Igor Fryźlewicz 5,6

Jan Glich 5,6

Kacper Michałek 5,5

Mikołaj Szulfer 5,5

Tamara Sulewska 5,4

Remigiusz Brzoskowski 5,4

JuliaGdaniec 5,4

Nadia Dajska   5,3

Oliwia Zielke 5,3

Julia Tomczak 5,3

Oliwia Went 5,2

Jacek Muller 5,2

Jakub Gdaniec 5,0

 

KLASA Va

Anna Wojciechowska 6,0

Filip Zalewski 5,6

David Szreder 5,5

Marta Wojciechowska 5,4

Xawier Szarmach     5,2

Małgorzata Przytarska 5,1

Kornelia Hendrich 5,1

Igor Latoszewski 4,9

Anna Kwiatkowska  4,8

 

KLASA Vb

Julia Neumann         5,9

Wiktoria Szulist        5,4

Izabela Lerke            5,3

Lidwia Załęska       5,2

Zuzanna Piekarz       5,2

Sara Turzyńska         5,0

 

KLASA Vc

Michał Gałązka       5,8

Natalia Buchholc      5,5

Kacper Bielawski 5,5

Maciej Lerke 5,4

Oliwia Kruszyńska   5,3

Martyna Selonka     5,3

Maksymilian Kosznik 4,9

Michał Went  4,9

Wiktoria Muszyńska 4,9

Dominika Dawicka   4,8

 

 

 

KLASA Vd

Weronika Stolc 5,8

Michał Stolc 5,6

Antoni Breska 5,6

Filip Okuniewski 5,4

Magdalena Stolc 5,4

Aurelia Muller 5,3

Tomasz Dering 5,2

Marceli Wyziński   5,1

Karol Jereczek 4,9

Kinga Chmielecka 4,8

Wiktoria Dajda 4,8

Agata Derra 4,8

 

 

 

KLASA VIa

Paulina Gnutek         5,8

Julia Czaplewska      5,6

Agata Czaplewska    5,4

Joachim Marszałek  5,3

Nadia Rogalewska    5,3

Adam Czaplewski   5,2

Błażej Gdaniec          5,1

Amalia Strojna       4,8

Oliwia Szramke       4,8

 

KLASA VIb

Marta Młyńska         5,9

Eliza Bielecka 5,8

Wiktoria Kropidłowska 5,7

Zuzanna Lamek   5,7

Weronika Buchholc  5,7

Dawid Ludka 5,5

Magdalena Kobus 5,3

Norbert Pałubicki 4,9

Julia Ksepka 4,8

 

 

 

KLASA VIc

Marcel Bielawski 5,4

Julia Grabowska 5,3

Paulina Kowalke 5,2

Marcelina Paszylk 4,9

Milena Baran 4,8

Szymon Ulatowski 4,8

Maciej Sikorski 4,8

 

 

 

 

 

KLASA VId

Dominika Choińska 5,8

Anna Butowska 5,3

Jakub Bąk 5,3

Zofia Kotlewska 5,1

Marta Wielgosz 5,1

Michalina Szalewska 5,1

Wiktor Skuza 4,9

Dominika Szczecińska 4,8

 

KLASA VIIa

Konrad Brzeziński    5,2

Wiktoria Prabucka 5,0

Marcin Przytarski 4,9

 

KLASA VIIb

Karol Guciński 5,6

Nikita Shorychef   5,4

Oliwia Wohlert 5,2

Mateusz Stolc 5,1

Żaklina Szumała 4,9

Mikołaj Okrój 4,9

Gracjan Dubiela 4,8

Paweł Kamm 4,8

 

KLASA VIIc

Michał Paukszta 5,5

Bartłomiej Osowicki 5,4

Matylda Muńska 5,34

Oliwia Muller 5,1

Kacper Piekarz 5,1

Paweł Dzwonkowski 5,0

Maciej Kiedrowski 4,9

 

 

KLASA VIIIa

Remigiusz Bąk 5,4

Aleksandra Base 4,9

Maja Kamyszek 4,8

Olszewska Małgorzata 4,8

 

KLASA VIIIb

Julia Szczodrowska 5,9

Konrad Prabucki 5,7

Karolina Makowska 5,5

Piotr Kapitkowski 5,1

Patrycja Aszyk 5,1

Amelia Dzwonkowska 5,0

Dominika Żywicka 4,9

Dominika Syldatk 4,8

 

KLASA VIIIc

Dominik Cymanowski 5,5

Anna Kalkowska 5,4

Wiktoria Pysznik 5,4

Małgorzata Maza 5,3

 

Marcelina Odia 5,3

Zuzanna Okuniewska 5,3

Oliwia Putkamer 5,2

Oliwia Donajska 5,2

Julia Baniewska 5,1

Laura Paszylk 5,0

Michalina Plumbaum 4,9

 

 WSZYSTKIM  UCZNIOM  WZOROWYM, ICH RODZICOM I NAUCZYCIELOM  GRATULUJEMY!!!

 

 

 

 

 
Copyright © 2019 Joomla. Wszelkie prawa zastrzeżone.