Kadra PDF Drukuj Email

Dyrektor szkoły mgr Anna Friedrich

Wicedyrektor: mgr Barbara Bujło


Pedagog szkolny: mgr Małgorzata Gdaniec

Świetlica szkolna:

Kierownik mgr Ludwika Szczęsna
Nauczyciele:

mgr Ewa Barra

mgr Alicja Burczyk

mgr Anita Gaweł

mgr Joanna Grandzicka

mgr Łucja Kamińska

mgr Paulina Kępa

mgr Mariola Kroplewska

Elżbieta Muchowska

mgr Elżbieta Nadolska

mgr Monika Ossowska

mgr Joanna Raczyńska

mgr Elżbieta Skalska

                                                                    Mirella Sokołowska

mgr Andrzej Szulc

mgr Mirosława Warczyńska

mgr Aniela Wojciechowska

Patryk Wysiecki
Biblioteka:
mgr Alicja Burczyk

Skład grona pedagogicznego:

mgr Ewa Barra

mgr Dorota Bara

mgr Katarzyna Drążek

mgr Monika Felska

mgr Anita Gaweł
mgr Anna Gołuńska
mgr Małgorzata Gołuńska – Went
mgr Anna Górecka

mgr Joanna Grandzicka

mgr Sabina Gucińska

mgr Szymon Jagodziński
mgr Elżbieta Janikowska
mgr Elżbieta Jurkiewicz

mgr Krystyna Kalkowska
mgr Łucja Kamińska

mgr Janusz Kawecki

mgr Małgorzata Kawecka

mgr Hanna Kazior/mgr inż. Maria Chwazik

mgr Alena Kazistava - Singer

mgr Paulina Kępa
mgr Mariola Kroplewska

mgr Bogusław Łepek

mgr Gabriela Meier

mgr Hanna Meyer
mgr Dorota Mikołajczyk

mgr ks. Marcin Miotk

Elżbieta Muchowska

mgr Elżbieta Nadolska

mgr Monika Ossowska

mgr Mateusz Pazera

mgr Mirosława Redwanz

mgr Alicja Rezmer

mgr Elżbieta Skalska

Mirella Sokołowska

mgr Alicja Stanek

mgr Gabriela Stapel-Rygosik

mgr Andrzej Szulc
mgr Anna Świeczkowska

mgr Mirosława Warczyńska

mgr Aniela Wojciechowska

mgr Monika Wojciechowska - Zaczek

mgr Iwona Wojewódka
mgr Dorota Wróblewska

Patryk Wysiecki
mgr Władysława Żerańska
mgr Maria Żygowska

Sekretariat szkoły:

samodzielny referent ds. administracji Grażyna Bruniecka
specjalista ds. admin.-kadr mgr  Katarzyna Gałązka

Kuchnia szkolna:

intendentka:  Grażyna Kamm

Panie kucharki:

Arleta  Knut

Grażyna Depta
Aneta Ossowska

Woźne szkoły:

Grażyna Tomczak
Barbara Świeczkowska

Panie z obsługi:

Teresa Andrzejewska

Zdzisława Brzeska
Łucja Dam

Ewa Gburek
Danuta Kreft

Gabriela Muller

Barbara  Świeczkowska


Konserwatorzy:

Jan Brzeski

Józef Korpecki

Henryk Szulfer


Filia Bączek: 

nauczyciele: mgr Jolanta Łepek
mgr Joanna Raczyńska

Alicja Zimmermann - urlop  zdrowotny

ks. Jacek Cirocki


Woźna szkoły: Bernadeta Steinke – Siewierska
Pani z obsługi: Barbara Tryba

Konserwator: Bogusław Łepek

 
Copyright © 2017 Joomla. Wszelkie prawa zastrzeżone.