NAJWIĘKSZE SUKCESY SZKOŁY
PDF Drukuj Email

ROK SZKOLNY 2017/2018

19 października - Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

I miejsce: Róża Pliszka 6c, Nikola Stalke, Oliwia Wohlert, Michalina Szalewska, Julia Zelewska, Anna Butowska, Dorota Glazer, Dominika Szlagowska, Laura Bylińska, Marta Wielgosz, Patrycja Sikorska

10 października- Powiatowe Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców - sztafety

I miejsce:Nikola Stalke, Oliwia Wohlert, Michalina Szalewska, Julia Zelewska, Anna Butowska, Dorota Glazer, Dominika Szlagowska, Laura Bylińska, Marta Wielgosz, Patrycja Sikorska

ROK SZKOLNY 2016/2017

 UCZEŃ Z KLASĄ: Anna Kalkowska, Wiktoria Pysznik

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY O JANIE PAWLE II –          XIII miejsce w Polsce- Weronika Cherek

Ogólnopolski konkurs wiedzy   medyczno- przyrodniczej"MEDITEST"

III miejsce w Polsce: Martyna Koczy 5c

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Siatkówce Chłopców Szkół Podstawowych

II miejsce: Filip Bojanowski, Kacper Myśków, Filip Kowalski, Kacper Sugier, Igor Sulewski, Dawid Ugowski, Mateusz Ugowski, Wiktor Wolter, Marcin Szupienko, Marcel Małka.

 

Powiatowy konkurs plastyczny "Jedną mamy misję, zwalczamy razem niską emisję"

 

II miejsce: Dawid  Komar


XLV Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców w Garczynie.


III miejsce: Marta Wielgosz, Dorota Glazer, Patrycja Sikorska, Oliwia Kosznik, Klaudia Sikorska, Julia Szramke, Oliwia Donajska, Ramona Rogulska, Roksana Rogulska, Julia Szczodrowska, Julia Zelewska, Dominika Szlagowska, Laura Bylińska

IV miejsce: Krystian Kowalke, Daniel Szlagowski, Kacper Plata, Filip Nowakowski, Filip Bojanowski, Bartosz Urban, Filip Kowalski, Sajmon Zarach, Paweł Trzeźwiński, Jakub Stolz, Jan Trochowski, Marcin Szupienko, Marcel Małka.

Powiatowe  Igrzyska Młodzieży Szkolnej w  Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych w klasyfikacji indywidualnej

I miejsce: Jakub Stolz


Powiatowe Drużynowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych

klasy V- VI 1000 m chłopcy

I miejsce: Bartosz Urban, Jakub Stolz, Paweł Trzeźwiński, Sajmon Zarach, Marcel Małka, Daniel Szlagowski, Filip Nowakowski, Filip Bojanowski

 

ELIMINACJE POWIATOWE „OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM”

III miejsce: E. Głodek, P. Aszyk, K. Piekarz, K. Prabucki

 

POWIATOWY TURNIEJ TAŃCA

: I miejsce: J. Smykowska, M. Młyńska, Z. Lamek, D. Wicka, W. Buchholc, P. Kowalke, P. Jakusz, W. Kacprzak, J. Ksepka

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR”

 wyróżnienie - I. Saj

 

LUBICHOWSKIE ZMAGANIA Z MATEMATYKĄ Dla Klas II – III –

I miejsce klasy II: - O. Urmańska

II miejsce klasy III: - D. Szreder

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w "5 -kach piłkarskich" chłopców

II miejsce

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach

II miejsce

ROK SZKOLNY 2015/2016

 PRYMUS SZKOŁY:    OLIWIA ZABROCKA 6A

 UCZEŃ Z KLASĄ:      PIOTR GOŁĄBEK 6A

  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Moda na kask rowerowy"

     III miejsce: Wiktoria Pysznik 6e

     

  • XVIII  Ogólnopolski  Konkurs  Plastyczny  "W trosce  o nasze  bezpieczeństwo"  - etap powiatowy:

    III miejsce: Wiktoria Gdaniec 6a

  • Pomorski Wielki Maraton Czytelniczy: laureaci: Anna Wojciechowska 2a, Michalina szalewska 3d
  • VII Grand Prix Latino Cafe w sportowym tańcu towarzyskim

kategoria wiekowa 12-13 lat

I miejsce: Marcelina Odia i Kacper Konsik 5c 

  • VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Susza:

kat. wiekowa 12-13 

I miejsce: Marcelina Odia i Kacper Konsik

  • Powiatowy Festiwal Tańca:

II miejsce: Szkolny Zespół Cherleaderek

  •  Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w "4"-boju LA dziewcząt i chłopców

 II miejsce: Wiktoria Wielgosz, Weronika Sowińska, Wiktoria Bylińska, Agata Ordon, Laura Młyńska Julia Kellas

III miejsce: Paweł Kudelski, Dawid Kościelny, Paweł Trzeźwiński, Szymon Donajski, Patryk Bielawa, Tymoteusz Sprengel

  • Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2016 -  eliminacje powiatowe

     III miejsce: Ewelina Głodek 5b, Patrycja Aszyk 5b, Bartosz Zmura 6c, Fabian Starościk 6d

  • MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS II - III "LUBICHOWSKIE ZMAGANIA Z MATEMATYKĄ 2016"

II miejsce: David Szreder 2a

  •  OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH HIGH FLIER    -                                         II miejsce w województwie pomorskim, 57 w krajuAleksandra Siekierzyńska,                             XXXII miejsce w  województwie pomorskim, 869 w kraju -Maksymilian Piętak
  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY  NA TEMAT ZDROWIA I JEGO OCHRONY  MEDITEST                    VII miejsce: Olaf Knut, Wiktor Bielawski, Aleksandra Siekierzyńska,   X miejsce: Wiktoria Gdaniec, Oliwia Zabrocka, Marta Wiecka, Konrad Prabucki, XI miejsce: Piotr Gołąbek, Julia Kunowska, Michalina Muchowska,  XII- miejsce: Bartosz Zmura,                                                                                               XIII miejsce - Dominika Weyer, Ewelina Głodek, Igor Koziński
  • II MIĘDZYGMINNY KONKURS POEZJI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ W STAREJ KISZEWIE                                I miejsce: Anna Wojciechowska
  • WOJEWÓDZKIE  IGRZYSKA  MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH: - II miejsce: Julia Kellas, Julia Szramke, Wiktoria Bylińska,Wiktoria Wielgosz, Patrycja Sikorska, Laura Młyńska, Ramona Rogulska, Roksana Rogulska,  Klaudia Sikorska, Wiktoria Szczodrowska,  Agata Ordon,   Weronika Sowińska
  • REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH                                                                                                                         II miejsce: Patryk Bielawa, Paweł Wencel
  • POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT  I CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH                                                                             II miejsce:  Weronika Sowińska
  • VII WOJEWÓDZKIE BIEGI PRZEŁAJOWE KU CZCI MARTYROLOGII POMORDOWANYCH MIESZKAŃCÓW ZIEMI KOCIEWSKIEJ                                                                                                                                  

    I miejsce: Patryk Bielawa, Kamil Lemke, Paweł Trzeźwiński, Tymoteusz Sprengel, Agata Ordon,

    Wiktoria Bylińska, Laura Młyńska, Weronika Sowińska

ROK SZKOLNY 2014/2015

PRYMUS SZKOŁY: MARTYNA ŚWIECZKOWSKA

UCZEŃ Z KLASĄ:  MARTYNA SULEWSKA

 

X edycja Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego  "I Ty możesz zostać Pitagorasem"

udział: Julia Bławat 3c


Międzynarodowy  Konkurs  Matematyczny  Kangur

 wyróżnienie:  Nikodem  Netkowski 5c

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "English High Flier Jersz Łowcy Talentów"

I miejsce w województwie:Oskar Zadurski 6e

IV miejsce w województwie: Aleksandra Siekierzyńska 5d , Jessika  Szreder 6c

V miejsce w województwie: Angelika Kos 6a


Ogólnopolski Konkurs Wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony "Meditest"

III miejsce: Olaf Knut


 IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS KOCIEWSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK "Kolandy Lólków Naszych"

II miejsce: Zofia Kotlewska 2d


VII Wojewódzki Konkurs Piosenki Patriotycznej

wyróżnienia: Ines Cybulska  5b


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

II miejsce dziewczęta i II miejsce chłopcy


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców


III miejsce:Wiktoria Okuniewska

II miejsce:Arkadiusz Lubecki


ROK SZKOLNY 2013/2014

 

PRYMUS SZKOŁY: JULIA WIECKA

UCZEŃ Z KLASĄ: AMELIA CYBULSKA

 

XXXI Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej

I miejsce: Amelia Cybulska 6c

Międzynarodowy Konkurs  Matematyczny "Kangur"

wyróżnienia: Aleksandra Siekierzyńska  4d, Nikodem Netkowski 4c, Julia Wiecka 6c

Wojewódzki Konkurs Uczniów Klas V "Matematyka i przyroda"

udział: Wiktoria Okuniewska 5b, Angelika Kos 5a, Bartłomiej  Bagiński 5a

V Wojewódzki Turniej  PRZYRODNICZO-EKOLOGICZNY

IV miejsce w województwie: Martyna Żygowska, Łukasz Panasiuk, Jakub Bzichot

Wojewódzki  Konkurs Polonistyczny dla uczniów szkół podstawowych 

FINALISTKA : Amelia Cybulska 

XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English High Flier

II miejsce w Polsce,  I w województwie pomorskim  - Wanessa Witkowska 

VII miejsce w województwie pomorskim - Jakub Dzwonkowski                                 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O ZDROWIU I JEGO OCHRONIE MEDITEST

III miejsce w Polsce - Bartosz Marszałek 

IV miejsce: Martyna Żygowska 

 

I miejsce w Polsce w konkursie „Dziś oszczędzam w SKO – jutro w Banku Spółdzielczym”


ROK SZKOLNY 2012/2013

 

PRYMUS SZKOŁY: ANGELIKA HERNIK

UCZEŃ Z KLASĄ: AMELIA PASZYLK

 I i III miejsce w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English High Flier

I miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Kociewskich Kolęd i Pastorałek „Kolandy Lólków Naszych”                                    

II miejsce w Polsce w konkursie „Dziś oszczędzam w SKO – jutro w Banku Spółdzielczym”

IX miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o zdrowiu i jego ochronie „MEDITEST”

V miejsce   drużynowo "MEDITEST"

Certyfikat Szkoły Łowców Talentów  w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego Łowimy Talenty 2012/2013

VIII miejsce indywidualnie  w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Biegach Przełajowych

III miejsce dziewcząt w Wojewódzkich Igtzyskach Młodzieży szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

X miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Szkół województwa pomorskiego  

 ROK SZKOLNY 2011/2012

 

PRYMUS SZKOŁY: AGATA RUNOWSKA

UCZEŃ Z KLASĄ: MONIKA REKOWSKA

 

I miejsce chłopców w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

 

I miejsce w województwie pomorskim w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o zdrowiu i jego ochronie „MEDITEST”


II miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Szkół województwa pomorskiego  


II miejsce dziewcząt w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

 

IV miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Młodzieży Szkolnej w Szachach


IV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy     o zdrowiu i jego ochronie „MEDITEST”


V miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczo – Ekologicznym

 

Wyróżnienie w V Pomorskim Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych

 

Wyróżnienie w V Pomorskim Konkursie Matematycznym dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych

 

Wyróżnienie w programie Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła Przyjazna dla Sześciolatka”

 

Wyróżnienie dla Rady Rodziców za realizację programu MEN „Mam sześć lat, chcę poznawać świat! Idę do szkoły”


Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej „Pożyteczna Pszczoła”

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

 

PRYMUS SZKOŁY: RAFAŁ ORLIKOWSKI

UCZEŃ Z KLASĄ: KAMIL NIEDZIELSKI

Srebrny dyplom dla szkolnego chóru w Ogólnopolskim Programie „Śpiewająca Polska”

 

II miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie Kociewskich Kolęd i Pastorałek „Kolandy Lólków Naszych”

 

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO-PLANETA

 

VI miejsce dziewcząt w Ogólnopolskim Finale „Czwartków lekkoatletycznych z PKN ORLEN”

 

I miejsce dziewcząt w Finale Wojewódzkim   XXXIX Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

 

II miejsce dziewcząt w Wojewódzkich Eliminacjach „Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska”

 

II miejsce chłopców w Finale Wojewódzkim   XXXIX Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców


III miejsce dziewcząt w Finale Wojewódzkim w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych

 

III miejsce chłopców w Wojewódzkich Eliminacjach „Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska”

 

VI miejsce dziewcząt w Finale Wojewódzkim XXXIX Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt

 

IX miejsce dziewcząt w Finale Wojewódzkim   Igrzysk Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym

 

I miejsce dziewcząt w Półfinale Wojewódzkim   XXXIX Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt

 

ROK SZKOLNY 2009/2010

PRYMUS SZKOŁY: KAROLINA  MARTYN

UCZEŃ Z KLASĄ: MARTA BARSOWSKA


Złoty Dyplom dla szkolnego chóru w Ogólnopolskim Programie „Śpiewająca Polska”


III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO-PLANETA”


Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO-PLANETA


I miejsce chłopców w Finale Wojewódzkim   XXXVIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

 

II miejsce dziewcząt w Finale Wojewódzkim   XXXVIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt


IX miejsce dziewcząt w Finale Wojewódzkim   Igrzysk Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym


X miejsce chłopców w Finale Wojewódzkim   Igrzysk Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym

II miejsce dziewcząt w Półfinale Wojewódzkim   Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt

Wyróżnienie w Plastycznym Konkursie Wojewódzkim „Wieś moich marzeń”

Wyróżnienie w Konkursie Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego „Wróć bezpiecznie ze szkoły”

 


Copyright © 2017 Joomla. Wszelkie prawa zastrzeżone.